Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 15 |
dzisiaj: 68, wczoraj: 56
ogółem: 838 399
statystyki szczegółowe
Już w niedziele 10 lutego chłopcy z rocznika 2003 jadą na Turniej do Tomaszowa Mazowieckiego ....
Grupa A
AP UKS Mazovia II
Radomiak Radom
Widok Skierniewice
Widzew Łódź
Skra Częstochowa
Grupa B
AP UKS Mazovia I
Zjednoczeni Stryków
ARPiT Koluszki
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS Piotrcovia
HARMONOGRAM MINUTOWY TURNIEJU
| godzina | grupa |
|
| |
1 | 9.00 | A | AP UKS Mazovia II | : | Skra Częstochowa |
2 | 9.14 | B | Andrespolia | : | UKS Piotrcovia |
3 | 9.28 | A | Widzew Łódź | : | Widok Skierniewice |
4 | 9.42 | B | AP UKS Mazovia I | : | Zjednoczeni Stryków |
5 | 9.56 | B | ARPiT Koluszki | : | Andrespolia |
6 | 10.10 | A | Radomiak Radom | : | AP UKS Mazovia II |
7 | 10.24 | A | Skra Częstochowa | : | Widzew Łódź |
10.40 OTWARCIE TURNIEJU | |||||
8 | 11.00 | B | UKS Piotrcovia | : | AP UKS Mazovia I |
9 | 11.14 | A | Widzew Łódź | : | Radomiak Radom |
10 | 11.28 | B | Zjednoczni Stryków | : | UKS Piotrcovia |
11 | 11.42 | A | Widok Skierniewice | : | Skra Częstochowa |
12 | 11.56 | B | AP UKS Mazovia I | : | ARPiT Koluszki |
13 | 12.10 | A | Radomiak Radom | : | Widok Skierniewice |
14 | 12.24 | A | AP UKS Mazovia II | : | Widzew Łódź |
15 | 12.38 | B | ARPiT Koluszki | : | Zjednoczeni Stryków |
16 | 12.52 | B | Andrespolia | : | AP UKS Mazovia I |
17 | 13.06 | A | Widok Skierniewice | : | AP UKS Mazovia II |
18 | 13.20 | A | Radomiak Radom | : | Skra Częstochowa |
19 | 13.34 | B | Zjednoczeni Stryków | : | Andrespolia |
20 | 13.48 | B | ARPiT Koluszki | : | UKS Piotrcovia |
Mecze o miejsce 5 - 8 | |||||
21 | 14.02 | 5-8 | 4 miejsce grupa A | : | 3 miejsce grupa B |
22 | 14.16 | 5-8 | 3 miejsce grupa A | : | 4 miejsce grupa B |
Półfinały | |||||
23 | 14.30 | 1-4 | 1 miejsce grupa A | : | 2 miejsce grupa B |
24 | 14.44 | 1-4 | 2 miejsce grupa A | : | 1 miejsce grupa B |
Mecz o 9 miejsce | |||||
25 | 14.58 | 9 | 5 miejsce grupa A | : | 5 miejsce grupa B |
Mecz o 7 miejsce | |||||
26 | 15.12 | 7 | Przegrany z meczu 21 | : | Przegrany z meczu 22 |
Mecz o 5 miejsce | |||||
27 | 15.26 | 5 | Zwycięzca meczu 21 | : | Zwycięzca meczu 22 |
Mecz o 3 miejsce | |||||
28 | 15.40 | 3 | Przegrany z meczu 23 | : | Przegrany z meczu 24 |
FINAŁ | |||||
29 | 15.54 | 1 | Zwycięzca meczu 23 | : | Zwycięzca meczu 23 |
16.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU |
|
|