statystyki szczegółowe

Aktualności

CHOJNIAK WIENIAWA - AS RADOMIAK 1-5

• autor: kacper742, 2016-09-19 08:19

W niedzielę doszło do ciekawego pojedynku, w którym pokonaliśmy Chojniaka. Było to piąte zwycięstwo AS Radomiak w piątym meczu ligowym. Choć wynik jest wysoki, to rywal zgodnie z przewidywaniami prezentował się solidnie i nie była to łatwa wygrana. Poniżej więcej informacji.

CHOJNIAK WIENIAWA - AS RADOMIAK 1-5 (0-1, 1-4).

Bramki: Tkaczyk, Gos, Borkowski, Klimer, Gawlik.

AS Radomiak: SUWAŁA - DOBCZYŃSKI, KUPIDURA, STRZELECKI, BDZIKOT, TKACZYK, KLIMER, BORKOWSKI, SUSKI, SNOPCZYŃSKI, GAWLIK, KOZIEŁ, GRZYWACZ, GOS, STĘPIEŃ, BAIROIAN, ŚWIĄTEK, KURAŚ.

Był to mecz niepokonanych dotąd drużyn, które zgromadziły komplet punktów. Spotkanie miało wyrównany przebieg. Po ciekawej wymianie podań padła pierwsza bramka dla nas. Wtedy do głosu doszli gospodarze i jeszcze przed przerwą mogli wyrównać. Mieliśmy sporo szczęścia, bo uratowała nas poprzeczka od straty bramki. Po przerwie Chojniak za wszelką cenę próbował wyrównać, ale nasz zespół opanował ataki i zdobył bramkę na 2-0. Gospodarze co prawda zdobyli kontaktowego gola po rzucie karnym, ale dosłownie minutę później rezultat brzmiał już 3-1. Przewagę na boisku AS Radomiak potwierdził jeszcze dwoma trafieniami i mecz zakończył się wyjazdową wygraną 5-1.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pojechać dopingować AS Radomiak w Wieniawie. Wsparcie rodziców jest bezcenne każdego dnia dla osiągnięcia sukcesu.

W innym spotkaniu: Drogowiec - UKS Lipie 3-3.

Po 5 kolejkach mamy już jako jedyny zespół komplet punktów. W sobotę o godz. 14.00 zagramy mecz z UKS Lipie.

Trenujemy we wtorek i czwartek o godz. 17.30 na boisku przy ul. Słowackiego.